Rekorlu Serpantin Rezistans

Rekorlu Serpantin Rezistans, Genel olarak sanayi sektöründe hava sirkülasyonu yapılarak ısı transferlerini daha verimli kullanmak amacı ile kullanılmaktadır. Serpantin rezistanslar genel olarak paslanmaz Cr-Ni borularından üretilmektedir. özel isteğe göre serpantinli ısıtıcılar bakır ve DKP borularla da üretim yapılmaktadır. Montaj kolaylığını arttırmak amacı ile ısıtıcıların başlarına rakor monte eklenmektedir.

Rekorlu Serpantinli Rezistans

Serpantinli Rezistanslar, fırınlar, sanayi fırını, boya kurutma fırını, Fikse makinaları, Fanlı üflemeler, Tekstil makineleri hava ısıtıcıları, Kurutma makineleri hava ısıtıcıları, Klima santral hava ısıtıcıları, Hava soğutucuları, Turbo şarj soğutucular, Yağ soğutucuları ,Su soğutucuları. gibi alanlarda tercih edilmektedir. Serpantin Akışkan Tipleri Hava, su, deniz suyu, yağ, buhar, kızgın yağ, kimyasal içerikli sıvılar

Serpantin Rezistans Özellikler

Rekorlu Serpantinli Isıtıcı elementi genel olarak Cr-Ni borulardan üretilmektedir. Aynı zamanda, bakır ve DKP borular ile de üretim sağlanmaktadır. Serpantin Rezistans; teknik anlamı ile kıvrılmış veya bükülmüş borularla yapılmış, ısı akışını yaygınlaştırmak için tercih edilen bir ısıtıcı ekipmanıdır. 

Boru Çapları: 6,5mm – 8,5 mm 11,5 mm 14,5 mm

Boru Uzunluğu: 100 mm ile 6000 mm

Öyleydi: 24 volt ile 1000 volt

Rekorlu Serpantin Rezistans isteğe göre arzu edilen ölçülerde özel olarak üretim yapılmaktadır. Rekorlu Serpantin Rezistanslar hakkında bilgileri firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. 

ISITÜRK Rezistans Tel: 0212 244 74 74

Rekorlu Serpantin Rezistans

Rezistans. Net

www.isiturkrezistans.com.tr/